Teknoloji

FromSoftware’in yeni oyunu Armored Core 6’nın fiyatı ve çıkış tarihi belli oldu!

 
Yayıncı Bandai Namco ve geliştirici FromSoftware, nişancı aksiyonu Armored Core VI: Fires of Rubicon’un 25 Ağustos’ta PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC için Steam üzerinden çıkış yapacağını duyurdu.
 
Oyunun fiziksel versiyonları da mevcut olacak. Fiziksel sürümlerin ortasında Standard, Collection ve Premium yer alır. Fiziksel sürümlerin ön siparişleri şu anda mevcuttur.
 
FromSoftware’in yeni oyunu geliyor
 
 
 
Bloodborne veya Elden Ring gibi oyunların geliştiricisi FromSoftware tarafından geliştirilen nişancı aksiyon oyunu Armored Core VI, gelecek temalı bir yapıyı bizlere aktaracak. Serinin özelliklerine dayanan bu altıncı oyun, yeni bir hikaye, yeni bölgeler ve aksiyon unsurları içerecek.
 
Robotların yer aldığı oyunda, oyuncular savaşlarda kendi mech’lerini kontrol edebilecekler. Bu mech’ler ile birlikte hem karada hem de havada ilerleyebilecek. Çok yönlü bir savaş deneyimi bize aktarılacak.
 
Oyunun Steam’deki ön sipariş fiyatı 899,00 TL, Deluxe Edition ise 1.049,00 TL. Öte yandan PlayStation ve Xbox mağazalarında oyun 1.049,00 TL, Deluxe Edition ise 1.199,00 TL.
 
Oynanış fragmanı
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu