Ekonomi

Türk Telekom, 2022 Faaliyet Raporuyla LACP’den ödül aldı

Şirketten yapılan açıklamaya göre Türk Telekom, 2001 yılından bu yana birçok uluslararası kuruluş ve sektörün katılımıyla düzenlenen LACP (Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi) Ödüllerini kazandı. “Telekomünikasyon”, “Bölgesel Özel Başarı Ödülü: En İyi Rapor Finansalları”Ve “Raporun Sanatsal ve İletişim Mükemmelliği”kategoriler ödüllendirildi.

Telekomünikasyon kategorisinde “Altın”Ödüle layık görülen Türk Telekom, “Bölgesel Özel Başarı Ödülü: En İyi Rapor Finansalları”kategoride “Gümüş”, “Raporun Sanatsal ve İletişim Mükemmelliği”kategoride “Teknik Başarı”ödülleri kazandı.

100 puan üzerinden fiyatlandırılan LACP Vizyon Ödülleri’nde 98 puan alan rapor, ilk izlenim, kapak tasarımı, yönetici mesajı, anlatım, finansal bilgilerin sunumu, metnin netliği gibi kriterlerde komiteden tam puan aldı. kağıtlar.

Türk Telekom, 2022 Faaliyet Raporu ile teknoloji alanında birçok yenilik ve gelişmeyi ortaya koyarken, dijitalleşme çalışmalarını yansıtan tema sayfalarında da şirketin hedeflerine yönelik değerli bilgiler sunuyor.

20 yılı aşkın süredir dünyanın en prestijli halkla ilişkiler platformlarından ve rapor derecelendirme kuruluşlarından biri olarak kabul edilen San-Diego merkezli LACP’nin, dünyanın her yerinden geniş bir katılımcı kitlesine sahip olduğu belirtiliyor.

Yıllık raporların yaratıcılık anlayışına göre değerlendirildiği yarışma, iş dünyasının en değerli ödüllerinden biri olarak kabul ediliyor.

haberkadinhani.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu