Ekonomi

prof. Dr. Yasemin Açık, Türkiye’nin en güçlü 50 iş kadını listesinde yer aldı

Elazığlı iş kadını Prof. Dr. Yasemin Açık, Fortune Türkiye Dergisi tarafından Türkiye’nin en güçlü 50 iş kadını listesinde yer aldı.

Seza Çimento Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Yasemin Açık, Fortune Türkiye Dergisi tarafından bu yıl 13. kez açıklanan Türkiye’nin en güçlü 50 iş kadını listesinde 6. kez üst üste yer aldı. Elazığ’da bağımsız milletvekili adayı olan Prof. Dr. Açık, Fortune Türkiye Dergisi tarafından Türkiye’nin en güçlü 50 iş kadını listesinde yer aldı. Sürdürülebilirliği tüm iş yapma biçimlerine benimseyen, geleceği ve dönüşümü iyi okuyabilen kadın liderlerden oluşan Türkiye’nin en güçlü 50 iş kadını listesinde yer almaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten Açık, ” şehrim, bölgem ve ülkem için çalışmak, üretmek, emek vermek ve topluma katkı sağlamak için çalışmaya devam edeceğim” dedi.

“Şehrim, bölgem ve ülkem için çalışmaya devam edeceğim”

Liste olarak başlayan Fortune MPW’nin (En Güçlü Kadın) dünyanın önde gelen liderler topluluğuna dönüştüğünü kaydeden Prof. Hayatım boyunca yaptığım tüm çalışmalarda sosyal konulardaki sorunlar “Yayınlardan biri olan Fortune Dergisi tarafından hazırlanan listede bir kez daha yer almaktan onur duyuyorum. Elazığ’ımız, bölgemiz ve ülkemiz için çalışmaya, üretmeye, çalışmaya ve topluma katkı sağlamaya devam edeceğim.” – ELAZIĞ

haber-caglayancerit.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu