Ekonomi

Bahçeşehir A.Ş. Yeni Yönetim ve Kadrosu Motivasyon Toplantısında Buluştu

Düzce Belediyesi’nin iştiraklerinden Bahçeşehir A.Ş. Yeni yönetim ve çalışan motivasyon toplantısında çıktı.

Düzce Belediyesi bünyesinde faaliyetlerine devam eden Bahçeşehir A.Ş. Belediye Meclis Salonu’nda düzenlenen toplantıda yeni yönetim kurulu üyeleri ve işçilerle bir araya geldi. Düzce Belediyesi Başkan Yardımcısı ve Bahçeşehir A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hüdaver Showyli’nin başkanlık ettiği toplantıya şirket yöneticileri ve çalışanları katıldı. Yönetici ve çalışanların buluşması, motivasyon ve hizmet kalitesinin artırılmasının ana başlık olduğu toplantıda işçiler de taleplerini iletti.

Firmanın hizmet kalitesinin her geçen gün arttığını belirten Showyli, “Toplantılarımızı önemsiyoruz, personelimizin moral ve motivasyonuna değer veriyoruz. Taleplerini ilettiler, çalışma ilkelerimizi paylaştık. Çok verimli bir toplantı olduğunu düşünüyorum. Bu şekilde iş veriminin artacağına inanıyorum.Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.” ediyorum,” dedi.

Toplantıda Bahçeşehir A.Ş.’nin öncelikli sorumluluk alanları, çalışma verimini artırmak ve vatandaştan gelen taleplerin her zaman bir formda karşılanabilmesi için yapılması gereken düzenlemeler istişare edilerek, uygulanması konusunda fikir birliğine varıldı. alınan kararların en kısa sürede – DÜZCE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu